zdjecia_slubne
The blog
fotograf_slubny_okolice_krakowa
wedding photojournalist member
W latach 2009-2011 byłem członkiem najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającej fotoreporterów ślubnych z całego świata - Wedding Photojournalist Association.
SZYBKI KONTAKT:
tel: +48 509 670 464
e-mail: dominikhamala(at)dominikhamala.com

Fotoeksploracje i podróże fotograficzne
Jestem pomysłodawcą wypraw fotoeksploracyjnych w różne rejony Świata.

Na oficjalnej stronie projektu można znaleźć odnośniki do poszczególnych wypraw oraz blogi na których umieszczone zostały relacje pisane prosto z drogi. PHOTOEXPLORATION.pl
Przyjęło sie, iż fotografia ślubna jest banalna i sztampowa. Moje zdjęcia ukazują zupełnie inny jej wymiar. Do zdjęć ślubnych podchodzę bardzo osobiście. Jako fotoreporter najważniejszym dla mnie jest pokazanie tego dnia takim jakim był naprawdę. Szczere uśmiechy, łzy szczęścia, zabawne sytuacje oraz inne emocje które towarzyszą Parze Młodej i jej gościom. Ustawiane zdjęcia szybko się nudzą i nie oddają prawdziwej atmosfery. Moje fotografie są ponadczasowe i zapewniają najpiękniejszą pamiątkę na całe, wspólne życie. Moim celem jest stworzenie z dnia ślubu wyjątkowej relacji. Takiej nad którą ludzie mogą się rozczulić, śmiać i która pomaga przywracać wspomnienia. Ten reportaż ma być opowieścią najpiękniejszego dnia z życia dwojga ludzi. Dlatego też staram się uchwycić najważniejsze chwile, tak by każdy w tych zdjęciach mógł znaleźć coś wyjątkowo ważnego. Najcenniejsze jest dla mnie obserwowanie nowożeńców, którzy wpatrują się w zdjęcia odkrywając w nich na nowo swoje własne, najpiękniejsze, najgłębsze emocje wyzwolone w dniu ślubu. Świadomość tego, że ktoś, nawet po wielu latach, oglądając fotografie przywraca sobie wierny obraz dnia ślubu, jest dla mnie wielką radością. Pełne pakiety ślubne najczęściej wykonuję wspólnie z żoną, która także jest fotografem z zamiłowania. Praca we dwójkę pozwala nam dotrzeć dosłownie wszędzie na ślubie i przyjęciu weselnym, gdzie tylko dzieje się coś ciekawego, wartego uwiecznienia. Uzupełnienie moich fotografii o wrażliwość kobiecą daje pełny i kompletny obraz Waszego dnia ślubu. Fotografie ślubną poza Krakowem wykonujemy na terenie całej Polski. Tak więc nie ograniczamy się do jedynie do okolic Krakowa. Fotografowaliśmy ślub w pięknym Rzymie, a nawet wykonywaliśmy plener ślubny w rajskiej Tajlandii. Z pasji jesteśmy także podróżnikami dlatego z chęcią bierzemy zlecenia poza granicami Polski. Co ważne, warto wspomnieć, że nie ograniczamy się jedynie do zdjęć ślubnych. Rozwijamy naszą przestrzeń fotograficzną rozciągając ją na własne projekty fotograficzne, sesje komerycjne i reportaż prasowy. Publikowaliśmy zdjęcia w takich magazynach jak National Geographic Polska, Gazeta Wyborcza oraz WUJ. Fotograf ślubny musi być kompletnym artystą by jego zdjęcia poza przekazem informacji zawierały emocję tego dnia. W naszych zdjęciach nigdy nie pojawia się rutyna ! I tak właśnie sobie wyobrażam fotografię ślubną lecz jeżeli moje słowa nie oddały tego niech zdjęcia powiedzą to za mnie. Zapraszamy.

Artystyczna fotografia ślubna