Dlaczego moja fotografia ślubna ?

Jeżeli dotarliście do tej podstrony to oznacza, że Wasza wrażliwość fotograficzna jest zdecydowanie większa niż miłośników zwykłych, ustawianych i banalnych zdjęć ślubnych.

Bez wątpienia czytaliście już wszystko, o "niezapomnianych pamiątkach na całe życie oraz najpiękniejszych zdjęciach ślubnych na Świecie".

Prawda jest taka, że pomiędzy fotografem a klientem musi zaistnieć pewna zbieżność postrzegania. Jeżeli oglądając moje fotografie poczuliście tę nutę ekscytacji którą ja odczuwam poczas ich tworzenia to możecie być pewni, że jestem właściwą osobą, która uwieczni Wasz dzień ślubu.

W dniu ślubu nigdy nie pozwalam, abyście odczuli jakikolwiek dyskomfort związany z moją obecnością. Staram się być cichym obserwatorem Waszego szczęścia przemieniając je w subtelne fotografie.

Zapoznajcie się z opiniami Klientów - ale przede wszystkim świetnych ludzi, których miałem przyjemność fotografować.

Poza fotografią ślubną możecie także umówić się na sesje rodzinne, narzeczeńskie, ciążowe. Tzw. fotografia lifestyle`owa jest świetną możliwością uwieczniania ciekawych momentów z Waszego życia.

Szczegółową ofertę wraz z cennikiem prześlę Wam po wcześniejszym wypełnieniu "zapytania" w podstronie kontakt.

Serdecznie Zapraszam
Dominik Hamala

PS:. Od 2011 roku w mojej ofercie znalazł się Photobooth ! Zaglądnijcie na podstronę photobooth gdzie wszystko opisałem.