Taylor i Szymon Fotografia Ślubna Kraków Taylor i Szymon

Drodzy Dominiku i Edyto,

Chcielibyśmy bardzo Wam podziękować za wspaniałą pracę wykonaną podczas naszego ślubu i wesela. Wasz profesjonalizm i przyjazne podejście do klienta bardzo nas urzekły, a wyniki Waszej pracy są po prostu niesamowite.

Wszystkie osoby którym pokazywaliśmy wasze zdjęcia były pod ogromnym wrażeniem, a my dzięki waszym fotografiom będziemy pamiętali zarówno te wielkie i znaczące jak i te drobne jednak równie istotne momenty z naszej uroczystości.

Jesteśmy polsko-amerykańską parą i było dla nas bardzo ważne, aby przy organizacji naszego ślubu współpracować z osobami wyrozumiałymi i otwartymi na odmienne tradycje i różnice kulturowe wkomponowane w naszą uroczystość. Współpraca z Dominikiem i Edytą Hamalą była dla nas czystą przyjemnością i zawsze mogliśmy liczyć na ich pomoc przy wszelkich zmianach planów i dodatkowych propozycjach. Równocześnie ich dobra znajomość języka angielskiego była bardzo pomocna przy kontaktach z naszymi rodzinami i znajomymi.

Mając Dominika i Edytę za fotografów czuliśmy się jak wśród przyjaciół, a ich dyskretna obecności podczas ślubu i wesela, pomogły nam się zrelaksować i wyglądać na zdjęciach naturalnie. Dominik i Edyta odznaczają się nie tylko profesjonalizmem, ale i dużą elastycznością w stosunku do wymagań klienta. Kilka tygodni przed ślubem, zapytaliśmy Dominika czy istniałaby możliwość dodania do ich oferty usługi "Photo Booth", która nadal jest dosyć rzadko spotykana na Polskim rynku. W krótkim czasie, bez najmniejszych problemów przygotowali bardzo szczegółowy kosztorys i zgromadzili wszystkie materiały potrzebne do sesji. Photo Booth okazał się absolutnym hitem, a dzięki umiejętnościom i otwartości Dominika i Edyty, nasi znajomi nie tylko otrzymali wspaniałe zdjęcia wydrukowane na miejscu, ale przy okazji również świetnie się bawili.

Gorąco polecamy Dominika i Edytę Hamalę wszystkim tym, którzy szukają profesjonalnych, ale i przyjaznych fotografów o wybitnych zdolnościach artystycznych. Ich zdjęcia ukazują nie tylko zwykły zapis wydarzeń, ale dodają wiele artystycznych szczegółów, których większość fotografów nie jest w stanie uchwycić. Osoby które zdecydują się na współpracę z Dominikiem i Edytą, mogą mieć pewność, że ich zdjęcia będą piękne i niepowtarzalne.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za wykonanie tak fantastycznych zdjęć z naszej uroczystości. Dzięki Wam, nasze wspomnienia uzyskały jeszcze piękniejszą formę.

Z poważaniem,
Taylor i Szymon Sułkowscy

Zdjęcia ze ślubu Taylor i Szymona.
Ula i Lukasz fotografia slubna krakow i sesja narzeczenska Ula i Łukasz

Z całą pewnością i przekonaniem polecamy Dominika. Mimo naszego sceptycznego podejścia do sesji, zdołał wyciągnąć z nas szczyptę romantyzmu :P Jak nikt inny potrafi uchwycić ulotne chwile. Z resztą jego zdjęcia mówią same za siebie. A współpracę z nim będziemy miło wspominać, pełen profesjonalizm.

Zdjęcia ze ślubu Uli i Łukasza.
Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej.Marlena i Pawel Zdjecia Slubne Krakow Krynica Marlena i Paweł

Miała być rekomendacja, ale raczej powinniśmy napisać jakąś pieśń pochwalną, tudzież inny podniosły utwór, który by opisał współpracę z Edytą i Dominikiem. Jako, że naszym wieszczom nie dorównamy, to jednego sparafrazujemy:
"Było fotografów wielu,
Ale żaden z nich nie śmiał pracować przy Edycie i Dominiku.
Wiedzą wszyscy, że im nikt na tym sprzęcie
Nie dorówna w biegłości, w guście i w talencie…" :-)
A konkretniej: warsztat i wykonanie zdjęć na najwyższym poziomie (brak negatywnych opinii na temat pracy i jej efektów, nawet od ciotek, babć, i innych ciężkich przypadków); momenty nie uchwycone na zdjęciach – zero (nie mieliśmy kamerzysty, a jak oglądamy zdjęcia mamy wszystkie chwile z wesela przed oczami); osobowość – fajniejszych ludzi nie znaleźliśmy; uczciwość, rzetelność, terminowość – aż do bólu; umowa – była, ale w sumie nie potrzebna (dostaliśmy dwa razy więcej zdjęć niż w papierach, czas pracy się wydłużył, etc.); pomysłowość na 5+ (choćby IKEA na potwierdzenie); realizacja pomysłów (zachcianek:-)) nowożeńców – co do joty. W skrócie – POLECAMY.

Zdjęcia ze ślubu oraz pleneru Marleny i Pawła.
Agnieszka i Radek fotografia ślubna Kazimierza Wielka Agnieszka i Radek

Gorąco polecamy Dominika i Edytę. Zdjęciami ze ślubu i wesela jesteśmy zachwyceni. Efekty naszej współpracy cieszą nasze oko i będą cieszyć jeszcze długo. Czas spędzony z Dominikiem i Edytą to czas pełen zabawy i uśmiechu, a przy tym przyjemnej i owocnej pracy, której efekty możecie tu podziwiać. Jednym słowem - pełen profesjonalizm, a przy tym dużo serdeczności i piękne zdjęcia!!!


Zdjęcia z pleneru Agnieszki i Radka.


Aleksandra i Andrzej zdjęcia ślubne Wierzynek KrakówOla i Andrzej

Jesteśmy zachwyceni pracą Dominika i Edyty - to profesjonalizm w każdym calu. Dzień naszego ślubu był dla nas najbardziej niezwykłym i szcześliwym dniem w naszym życiu. Możemy przeżywać te chwile na nowo ogladając zdjęcia, które tak fantastycznie uchwyciły tamte emocje. Dominik i Edyta to nie tylko utalentowana, ale także baaaardzo sympatyczna para fotografów :) Gorąco polecamy!!!


Zdjęcia ze ślubu Oli i Andrzeja.


Ania i Grzegorz MielecAnia i Grzesiek

Dominik i Edyta stanowią super zespół fotografów. Przede wszystkim ich zdjęcia nie są szablonowe. Sesja plenerowa była dla nas niesamowita, bo nie tylko proponowali nam fajne ujęcia, ale dawali nam też inicjatywę, dzięki czemu my też poczuliśmy się jak współautorzy zdjęć :).
Ponadto Edyta i Dominik są otwarci na propozycje. Mieliśmy okazję porozmawiać z nimi przed ślubem i przedstawić im nasze fotograficzne gusta. No i, bez pudła, wszystkie fotki są super!
Jednym słowem: POLECAMY!


Zdjęcia ze ślubu Ani i Grześka.

Dorota i Piotr KatowiceDorota i Piotr

Edyta i Dominik to nie tylko para profesjonalnych fotografów, ale przede wszystkim fantastyczni ludzie. W tak ważnym dla nas dniu stworzyli intymną atmosferę pracy uzyskując przy tym rewelacyjne efekty. Nie brakuje im pomysłowości. W odpowiednim momencie potrafią wyjść z incjatywą, zachowując wyjątkowy charakter i osobowość pary młodej. Zdjęcia Edyty i Dominika to bezcenna pamiątka, która pozwoli na długo zachować w pamięci tak piękne chwile.


Zdjęcia ze ślubu Doroty i Piotra.

Magda i Maciek BędzinMagdalena i Maciek

Edyta i Dominik to para profesjonalnych, bardzo utalentowanych i przemiłych fotografów. Towarzyszyli nam podczas tak ważnego wydarzenia jakim był Nasz ślub a jednocześnie nie odczuwaliśmy ich obecności. Efektem ich pracy są fantastyczne zdjęcia, które zachwycają. Jedną z opinii jaką wyrazili znajomi było "te zdjęcia to poprostu arcydzieło" więc co tu więcej mówić, poprostu POLECAMY!!!!

P.s Dziękujemy Wam bardzo za uwiecznienie Naszego Szczęścia i cieszymy się,że byliście to właśnie Wy!!


Zdjęcia ze ślubu i pleneru Magdy i Maćka.
Ada i Rafał BytomAda i Rafał

Chcielibyśmy polecić Edytę i Dominika. Ich podejście i entuzjazm, otwartość i kreatywność, szczera radość z tego co tworzą po prostu nas zachwyciły... Tak samo jak zachwycił nas efekt ich pracy...Piękne zdjęcia przywołujące wspomnienia, ujęcia , na których widok łza w oku się kręci, chwile dla nas cudowne i niepowtarzalne, ujęte w blasku fleszy, pozwalające raz po raz przeżywać wszystko na nowo.... To nie była tylko sesja, to była również bardzo przyjemna współpraca... Polecamy z całego serca i gwarantujemy zadowolenie:)